فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

Suprema Global Partners 2022

تقدیر شرکت سوپریما کره جنوبی از شرکت طرح و پردازش غدیر به پاس 10 سال همکاری مشترک

ما در شرکت طرح و پردازش غدیر بسیار مفتخریم اعلام کنیم که موفق به دریافت لوح تقدیر بهترین شریک تجاری از سوی شرکت Suprema در مراسم SGPP 22 شدیم.

شرکت Suprema در 16 و 17 نوامبر 2022، رویداد SGPP22 را در سئول برای تمام شرکای جهانی خود برگزار کرد. سوپریما در این مراسم آخرین تحولات خود در زمینه کنترل دسترسی و راهکارهای امنیتی را معرفی کرد. در رویداد SGPP22، شرکت طرح و پردازش غدیر به پاس 10 سال همکاری مشترک، لوح تقدیر بهترین شریک تجاری را از سوی شرکت سوپریما کره جنوبی، دریافت کرد.

suprema

جناب آقای محمد کمیل نیکنام مدیرعامل محترم و جناب آقای حمید نظری مدیر محترم بازرگانی از شرکت طرح و پردازش غدیر در این مراسم شخصا با Eugene Kim و Aaron Kim، از مدیران کل فروش شرکت سوپریما دیدار کردند و لوح تقدیر بهترین شریک سال را در این مراسم دریافت کردند.

سوپریما طرح و پردازش غدیر اطلس

 

مراسم Suprema Global Partners (SGPP) یک گردهمایی سطح بالاست که با حضور شرکای جهانی شرکت Suprema برگزار می شود. نمایندگان رسمی Suprema از 66 کشور در این کنوانسیون شرکت کردند.

 

sgpp

Suprema در سال 2000 تأسیس شد و در سال 2022 به عنوان یکی از 50 شرکت امنیتی در جهان شناخته شده و دارای یک شبکه توزیع گسترده در بیش از 130 کشور جهان است.Suprema پیشرفته ترین فناوری ها را در زمینه سیستم های حضور و غیاب ارائه داده و به دلیل تخصص خود در حوزه ساخت سیستم های بیومتریک و RFID پیشگام بوده و قابلیت ها و راهکار های متعددی را برای شناسایی و امنیت فیزیکی سازمان ها ارائه می دهد.

شرکت سوپریما از پیشگامان تولید سیستم های حضور و غیاب و راه حل های بیومتریک در جهان است که طیف گسترده ای از محصولات حضور و غیابی شامل سیستم های شناسایی اثر انگشت بیومتریک، دوربین های تشخیص چهره، اسکنرهای کف دست، راه حل های احراز هویت موبایلی، سیستم های حضور و غیاب و راه حل های نرم افزاری است.شرکت طرح و پردازش غدیر در سال 2007 قرارداد توزیع با برند سوپرما امضا کرد و در سال 2022، موفق به دریافت لوح تقدیر بهترین شریک سال شدیم.

مایلیم از شرکت Suprema بابت همکاری صمیمانه و این اعتماد ارزشمند در طی این سال ها تشکر کنیم. هدف مشترک ما ارائه نوآورانه ترین و ایمن ترین راه کار های کنترل دسترسی به مشتریان است. با تشکر از شرکای تجاری و مشتریان به خاطر حمایت و اعتمادی که به ما داشتند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
ارتباط مستقیم