درباره ما

شرکت طرح و پردازش غدیر فعالیت خود را  در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. در اولین گام ها اقدام به خرید واحد سیستم های ویژه شرکت پرورش داده نمود و این مهم باعث شد تا چندین دهه تجربه و تخصص، سرمایه ای ارزشمند برای شروع این راه باشد. تمرکز و رویکرد کاملا تخصصی در زمینه ی طراحی، تولید و ارائه سیستم های حضور و غیاب، مدیریت رستوران، سامانه های مختلف  کنترل تردد و سیستم های امنیتی ازجمله فعالیت هایی بود که در راس برنامه ها و محصولات سازمان قرار گرفت.

پیشگام در بهینه‌سازی عملکرد مدیریتی کسب و کارها

با جذب متخصصان زبده و خلاق از سراسر کشور، بلافاصله تیم ها وکارگروه های مختلف تحقیق و توسعه  در حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شد و بعد از نیازسنجی گروههای مختلف مشتریان، محصولات یکی پس از دیگری  در مرحله تولید قرارگرفت و در همان سالهای آغازین اولین محصولات طرح و پردازش غدیر وارد بازار شد.

محصولات  منطبق بر نیاز مشتریان و خدمات پس از فروش چابک و در دسترس، باعث شد طرح و پردازش غدیر در همان سالهای اولیه فعالیت،  سهم بازار قابل قبولی در کشور پیدا کند. اما قطعا قرار نبود موفقیت به اینجا ختم شود. برای حفظ و توسعه آنچه ایجاد شده بود نیاز به تیم های بیشتر و بالطبع ساختاری قوی تر بود.

بنابراین ضمن ایجاد ساختاری پویا و  توسعه ی درون سازمانی،  ایجاد شبکه گسترده نمایندگی با جدیت پیگیری شد به نحوی که امروز ده ها نمایندگی فعال در شهرها و استان های مختلف کشور در حال ارائه محصولات و یا خدمات پس از فروش طرح و پردازش غدیر هستند.

این توسعه ی سازمانی تا به آنجا پیش رفت که مجموعه غدیر در سال ۱۳۸۵ بعنوان یکی از کارآفرینان برتر مفتخر به دریافت تقدیر و تندیس از وزیر محترم کار و رفاه اجتماعی وقت گردید.

توسعه ی پایدار محصولات و نوآوری در غدیر همیشه چیزی فراتر از شعار بوده و این هدف بزرگ، غدیر را تبدیل به یکی از شرکتهای پیشرو در تکنولوژی  نمود تا جاییکه در سال ۱۳۹۶ موفق به احراز عنوان دانش بنیان  از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

از دیگر دستاوردهای مجموعه غدیر اخذ نمایندگی از شرکت های مطرح بین المللی در حوزه های مختلف بود و همین امر دامنه فعالیت های تخصصی غدیر را  در مسیرهای جدید دیگری هم باز نمود.

یکی از این حوزه ها، فعالیت و حضور پررنگ در زمینه سامانه ها و دستگاه های احراز هویت بود و پروژه های ملی بسیار بزرگی همچون  سازمان ثبت احوال – سازمان ثبت اسناد و املاک – بانک ها و اپراتور ها، با همکاری چندجانبه با شرکتهای مطرح داخلی در سطح کشور اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت. ثمره ی اعتقاد به دانش و توان جوانان نخبه ی ایرانی و سرمایه گذاری در مسیر توسعه تولیدات ملی امروز به سبدی رنگین از محصولات باکیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی تبدیل شده و شکرانه ی این موفقیت مهم در غدیر به راه اندازی کارخانه ی بزرگ تولیدات سخت افزاری در سال ۱۳۹۸ در منطقه ویژه اقتصادی پیام منجر شد و این نشان از عزم مجموعه در استمرار و توسعه ی تولیدات خود دارد.

دکمه بازگشت به بالا