فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

همایش بین‌المللی نمایندگان سوپریما SGPP 2023

همایش بین‌المللی نمایندگان سوپریما SGPP 2023

همایش Suprema Global Partner Program (SGPP) رویدادی سالانه است که توسط شرکت سوپریما برگزار می‌شود و به بررسی آخرین دستاوردهای فناوری و راهکارهای نوین این شرکت برای آینده می‌پردازد. این همایش در سال 2023 با حضور بیش از 500 نماینده رسمی سوپریما از سراسر جهان برگزار شد.

شرکت سوپریما کره جنوبی با بیش از سال‌ها تجربه، در حوزه بیومتریک و امنیت، طی ۱۲ سال گذشته به عنوان یکی از 50 شرکت برتر این حوزه در جهان شناخته شده است. این شرکت با ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و با کیفیت، توانسته است جایگاه خود را در این بازار رقابتی تثبیت کند.

حضور شرکت طرح و پردازش غدیر در همایش SGPP 2023

در همایش سالانه 2023 SGPP، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت طرح و‌ پردازش غدیر (نماینده رسمی سوپریما در ایران) با نمایندگان سوپریما از ۴۵ کشور مختلف در جزیره بالی کشور اندونزی حضور به‌هم رساندند.

همایش SGPP رویدادی مهم برای نمایندگان سوپریما از سراسر جهان است که فرصتی را برای آنها فراهم می‌کند تا با آخرین دستاوردهای فناوری و راهکارهای نوین این شرکت آشنا شوند.

یکی از مهمترین دستاوردهای امسال، مذاکرات تجاری با نمایندگان سایر کشورها برای گسترش فعالیت‌ها و تعاملات بین المللی بوده است. این تلاش‌ها با هدف ایجاد ارتباطات بین المللی قوی‌تر و گسترش شبکه تجاری شرکت به انجام رسیده‌اند.

گزارش فروش سال گذشته سوپریما نشان دهنده تلاش‌های فراوان این شرکت برای ارتقاء فعالیت‌ها و جلب رضایت مشتریان است. از مذاکرات تجاری گسترده تا معرفی محصولات جدید و …، سوپریما به عنوان یک پیشگام در عرصه فناوری بهره‌ور و نوآوری شناخته می‌شود.

گزارش تصویری از همایش SGPP 2023

هیئت مدیره سوپریما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
ارتباط مستقیم