فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 1402

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 1402

نمایشگاه الکامپ یکی از رویدادهای تخصصی سالانه است که هر سال با موضوع و شعار خود برگزار می‌شود. این نمایشگاه باعث تخصص و عمق بخشیدن به موضوعات مختلف در حوزه فناوری و کسب‌وکار می‌شود. حضور در این رویداد به ویژه برای استارتاپ‌ها فرصتی بی‌نظیر به حساب می‌آید تا از افراد صاحب‌نظر و فعال در صنعت بهره‌مند شوید.

الکامپ با سابقه‌ای طولانی به موفقیتی چشمگیر دست یافته است و به عنوان یکی از نمایشگاه‌های معتبر و برجسته شناخته می‌شود. اعتقاد بسیاری از متخصصان این است که حضور در این رویداد به استارتاپ‌ها امکان می‌دهد تا شبکه‌سازی کنند و از تجربیات دیگران بهره‌مند شوند. با توجه به اهمیت و جایگاه نمایشگاه الکامپ در صنعت فناوری و کسب‌وکار، حضور در این رویداد می‌تواند به توسعه و تقویت شناخت استارتاپ‌ها و کارآفرینان در بازار کمک کند و آنان را در مسیر موفقیت قرار دهد.

حضور شرکت طرح و پردازش غدیر در نمایشگاه الکامپ 1402

در روز یکشنبه، ۴ تیرماه ۱۴۰۲، نمایشگاه الکامپ با شعار “آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال” در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز شد. در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق حضور داشتند. در الکامپ این شرکت‌ها جدیدترین برنامه‌ها، تولیدات و خدمات خود را به نمایش گذاشته و در اختیار بازدیدکنندگان قرار دادند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
ارتباط مستقیم