فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

بیستمین سالگرد تاسیس شرکت طرح و پردازش غدیر

بیستمین سالگرد تاسیس شرکت طرح و پردازش غدیر

شرکت طرح و پردازش غدیر فعال ترین شرکت فناوری اطلاعات و خدمات مهندسی است که در زمینه‌های مختلف مهندسی، نرم‌افزار و فناوری اطلاعات فعالیت دارد. این شرکت با تکیه بر تخصص و دانش فنی کارکنان خود، خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. از جمله فعالیت‌های این شرکت می‌توان به توسعه نرم‌افزارهای مخصوص، ارائه خدمات مشاوره فناوری اطلاعات، پیاده‌سازی پروژه‌های مهندسی و فناورانه، تحقیق و توسعه در حوزه‌های مختلف فناوری و ارائه راهکارهای نوین برای مشتریان اشاره کرد. شرکت طرح و پردازش غدیر با پیشرفت‌های فناورانه و نوآوری‌های خود در حوزه‌های مختلف، به بهبود عملکرد و کسب و کارهای مختلف کمک می‌نماید.

برگزاری جشن 20 سالگی شرکت طرح و پردازش غدیر

شرکت طرح و پردازش غدیر به مناسبت جشن 20 سالگی خود با حضور پرشور تیم و همکاران، جشن باشکوهی برگزار کرد. این مراسم به مناسبت 2 دهه فعالیت موفق این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات مهندسی برگزار شد.

در این جشن، مدیران و کارکنان با افتخار به دستاوردها و پروژه‌های مهمی که در گذشته انجام داده‌اند، اشاره کردند. 

در طول مراسم، جوایزی به برخی از همکاران اهدا شد و لحظات شادی و همبستگی میان اعضای شرکت به یادماندنی شد. همچنین، شرکت طرح و پردازش غدیر در این مراسم، برنامه‌ها و طرح‌های آینده خود را نیز معرفی کرد و به عنوان یک نقطه عطف مهم در مسیر توسعه خود نگاهی به آینده پر افتراق خود داشت.

DSC07795 (1)
DSC080485 (1)

گزارش تصویری از جشن 20 سالگی غدیر

در جریان جشن 20 سالگی شرکت طرح و پردازش غدیر، مدیرعامل جدید شرکت (جناب آقای مهندس فرشید حداد) با مراسمی گرم و مهیج معرفی شدند. این معرفی همراه با تقدیر و تشکر از کارهای حاصل از تلاش‌های مدیر عامل سابق صورت گرفت.

جناب آقای حداد با سپاس از مدیر عامل سابق به خاطر رهبری قوی و تلاش‌های پرفراز در 20 سال گذشته، بر توسعه و پیشرفت شرکت تأکید کرد. او اظهار داشت که ادامه این مسیر پراهمیت و مبارزه با چالش‌ها برای دستیابی به اهداف آینده از اهمیت بالایی برخوردار است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
ارتباط مستقیم