فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

سمیتک CEMITECH

برند سمیتک CMITECH

سمیتک CMITECH

روش های بیومتریک تنها تضمین هویت موثر در برابر چالش های مختلف شناسایی ایمن میباشد. پین‌ها، رمز عبور، کارت‌های شناسایی، توکن‌های ایمن و سایر فناوری‌ها دیگر امنیت کافی برای مهم‌ترین نیازهای پیشگیری از کلاهبرداری و مدیریت هویت را فراهم نمی‌کنند. اکنون سیستم تشخیص عنبیه که دقیق‌ترین فناوری بیومتریک میباشد، مقرون به صرفه‌تر از همیشه است. مجموعه محصولات سمیتک CMITECH با ارائه بالاترین سهولت استفاده، کیفیت تصویر عالی و سرعت عکاسی سریع، طیف کاملی از سیستم های پیشرفته تشخیص عنبیه را برای شناسایی ایمن در بازار جهانی پشتیبانی می کند.

فهرست مطالب:

سمیتک CEMITECH

تاریخچه شرکت سمیتک CMITECH

سمیتک CMITECH در سال 2009 توسط دکتر JJ Chae و گروه کوچکی از مهندسان بسیار با تجربه تاسیس شد و هدفش توسعه نوآوری در دوربین‌های تشخیص عنبیه و مقرون به صرفه میباشد.

دکتر Chae یکی از پیشگامان واقعی در زمینه سیستم های تشخیص عنبیه است. پس از اخذ دکترای فیزیک از دانشگاه آریزونا در سال 1995، دکتر Chae به شرکت LG Electronics پیوست و در آن فعالیت‌های تحقیق و توسعه برتر در زمینه اپتیک، تصویربرداری و طراحی سیستم را رهبری کرد. در طول این مدت، دکتر Chae معمار و طراح اصلی چندین سیستم تشخیص عنبیه تجاری در دسترس بود که سهم بازار غالب در این صنعت را در اختیار داشتند. او صاحب چندین ثبت اختراع در طراحی دوربین تشخیص عنبیه است.

چشم انداز این شرکت توسعه طیف کاملی از محصولات تشخیص عنبیه است که قابلیت استفاده، سرعت و عملکرد تصویربرداری عالی را با قیمت بسیار مقرون به صرفه برای کاربردهای با حجم بالا ارائه می دهد.

این شرکت به صورت خصوصی تامین مالی شده و دفتر مرکزی آن در سئول، کره جنوبی میباشد که برای خدمات رسانی و پشتیبانی از مشتریان و شرکای جهانی مرکز فروش و بازاریابی جهانی خود را در ایالات متحده آمریکا حفظ کرده است.

تیم مدیریتی

دکتر JJ Chae، بنیانگذار، مدیر عامل و مدیر فنی شرکت سمیتک CMITECH، یکی از متخصصان برجسته دستگاه های تشخیص عنبیه در صنعت است. او قبلاً با LG  کار می کرد و معمار اصلی طراحی و مهندس سیستم برای خط تولید دستگاه های تشخیص عنبیه LG بود. او مدرک کارشناسی خود را در رشته فیزیک از دانشگاه ملی سئول و دکترای خود را از دانشگاه آریزونا دریافت کرد.

آقای Philip Tusa، مدیر ارشد اجرایی، تجربه زیادی در صنایع تشخیص عنبیه و امنیت دارد. او رهبری تیم تجاری محصولات شناسایی عنبیه در AOptix Technologies را از ابتدای تاسیس آن در سال 2006 برای توسعه و راه اندازی سیستم تشخیص 2 متری عنبیه InSight برعهده داشت. او پیش از این، سمت‌های اجرایی ارشد و مدیریت عمومی در شرکت‌های Coherent Medical، Siemens و General Electric داشت. مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه کرنل در رشته شیمی و MBA خود را از دانشگاه میشیگان دریافت کرد.

سیستم تشخیص عنبیه دوگانه EF-45N 

اولین سیستم تشخیص عنبیه دوگانه در صنعت که از موقعیت‌یابی سوژه مبتنی بر صفحه نمایش استفاده می‌کند، اکنون از یک سنسور TOF برای تشخیص سریع‌تر و قوی‌تر سوژه استفاده می‌کند. همراه با الگوریتم تشخیص چهره اختصاصی سمیتک CMITECH ، تجربه کاربری EF-45N سریع‌تر، روان‌تر و همچنین بسیار ادراکی میباشد.

 • محدوده عکسبرداری از 32 تا 45 سانتی متر در حالت تشخیص
 • تمام پردازش تصویر بر روی مادربرد داخلی ARM انجام می شود، از جمله رمزگذاری و تطبیق عنبیه
 • پایگاه داده شامل 10000 سوژه، با پیکربندی سخت افزار اختیاری با 50000 سوژه
 • ویژگی های جامع برای برنامه های کنترل دسترسی و زمان و حضور و غیاب. همچنین می تواند برای تمام برنامه های مدیریت ID استفاده شود.
 • ارتباطات داخلی اترنت (TCP/IP) با گزینه اتصال USB
 • بسیار مقرون به صرفه
سیستم تشخیص عنبیه دوگانه EF-45N 

اولین سیستم تشخیص عنبیه دوگانه در صنعت که از موقعیت‌یابی سوژه مبتنی بر صفحه نمایش استفاده می‌کند، اکنون از یک سنسور TOF برای تشخیص سریع‌تر و قوی‌تر سوژه استفاده می‌کند. همراه با الگوریتم تشخیص چهره اختصاصی سمیتک CMITECH ، تجربه کاربری EF-45N سریع‌تر، روان‌تر و همچنین بسیار ادراکی میباشد.

 • محدوده عکسبرداری از 32 تا 45 سانتی متر در حالت تشخیص
 • تمام پردازش تصویر بر روی مادربرد داخلی ARM انجام می شود، از جمله رمزگذاری و تطبیق عنبیه
 • پایگاه داده شامل 10000 سوژه، با پیکربندی سخت افزار اختیاری با 50000 سوژه
 • ویژگی های جامع برای برنامه های کنترل دسترسی و زمان و حضور و غیاب. همچنین می تواند برای تمام برنامه های مدیریت ID استفاده شود.
 • ارتباطات داخلی اترنت (TCP/IP) با گزینه اتصال USB
 • بسیار مقرون به صرفه

اکنون با الگوریتم تشخیص چهره بهبود یافته سمیتک CMITECH

نسل بعدی سیستم تصویربرداری عنبیه دوگانه EF-45N با استفاده از رویکردی بسیار نوآورانه و شهودی برای موقعیت یابی کاربر ، سهولت استفاده بی سابقه ای را فراهم می کند. کاربر چهره خود را در یک صفحه نمایش رنگی 5.0 اینچی با وضوح بالا مشاهده می کند تا به درستی در رابط گرافیکی قرار گیرد. آنها به طور حسی و طبیعی با مرکز قرار دادن و اندازه کردن تصویر چهره خود در کادر داخل نمایشگر در موقعیت صحیح قرار میگیرند. علاوه بر این، کادر تعیین موقعیت و حاشیه بالایی سبز می شوند که نشان دهنده فاصله مناسب کاربر از صفحه میباشد، پس از آن مشروط بر اینکه معیارهای کیفیت تصویر در زمان واقعی برآورده شوند، تصاویر بیومتریک عنبیه به طور خودکار جمع آوری می شوند.

علاوه بر این، این سیستم دارای محدوده عکس برداری گسترده 32 تا 45 سانتی متر در حالت تشخیص است. اکنون، ثبت تصاویر بیومتریک عنبیه با بالاترین کیفیت برای همه سوژه ها، از جمله آن دسته از مواردی که با سیستم آشنایی زیادی ندارند، سریع، ساده و کاملاً شهودی انجام میشود.

سیستم سمیتک CMITECH همچنین ثبت تصویرعنبیه را به طور همزمان با ثبت تصویر چهره با کیفیت بالا انجام میدهد. همچنین به طور اختیاری میتوان تشخیص چهره را در حافظه داخلی سیستم ثبت کرد.گزینه های WiFi و کارت خوان نیز موجود میباشد.

سیستم تشخیص عنبیه EF-45N سمیتک CMITECH

موقعیت یابی نوآورانه روی صفحه نمایش، سهولت استفاده فوق العاده ای را در محدوده عکسبرداری 53 تا 53 سانتی متری فراهم می کند.

کاربرد

ترمینال فشرده رومیزی و قابل نصب روی دیوار برای کنترل دسترسی، زمان و حضور و غیاب، و برنامه های مدیریت شناسایی عمومی

درباره محصول سمیتک CMITECH

سیستم تشخیص عنبیه نسل بعدی EF-45N سهولت بی سابقه ای را از طریق رویکردی بسیار نوآورانه و شهودی برای موقعیت یابی کاربر فراهم میکند. کاربر چهره خود را در یک صفحه نمایش رنگی 3.5اینچی با وضوح بالا مشاهده می کنند تا به درستی خود را در رابط گرافیکی قرار دهند.آنها به طور شهودی و طبیعی با مرکز قرار دادن و اندازه کردن تصویر چهره خود در کادر داخل نمایشگر خود را در موقعیت صحیح قرار میدهند. 

علاوه بر این، کادر تعیین موقعیت و حاشیه بالایی سبز می شوند تا موقعیت مناسب فاصله را نشان دهند، پس از آن تصاویر بیومتریک عنبیه به طور خودکار جمع آوری می شوند، مشروط بر اینکه معیارهای کیفیت تصویر همزمان برآورده شوند. فرمان های صوتی،راهنمایی های بیشتری برای موقعیت یابی ارائه می دهند. یک سنسور مجاورت و فاصله زمان پرواز ) TOF ( برای تشخیص سریع و دقیق همه سوژه ها جدید ا به EF-45N ، اضافه شده است.

 این سیستم اکنون دارای یک موتور قابل چرخش سریعتر است و شامل الگوریتم انحصاری تشخیص چهره مبتنی بر یادگیری عمیق CMITech است. با وجود این ویژگی ها، سیستم سریعتر، روانتر و حتی شهودیتر از همیشه میشود. سیستم تشخیص چهره با یادگیری عمیق همچنین عملکرد در نور روشن محیط را برای انعطاف پذیری در موقعیت یابی افزایش می دهد. اکنون، ثبت تصاویر بیومتریک عنبیه با بالاترین کیفیت برای همه سوژه ها، از جمله مواردی که اشنایی کافی با آن ندارند، سریع، ساده و کاملا شهودی است. EF-45N در حالت ثبت نام کاربر، در محدوده عکسبرداری گسترده 53 تا 54 سانتی متر عمل می کند.

دیگر توضیحات محصول سمیتک CMITECH

 در حالت تشخیص چهره، محدوده عکسبرداری به 54 تا 53 سانتی متر افزایش می یابد که انعطاف پذیری در موقعیت یابی و سهولت استفاده را بیشتر می کند. این سیستم همزمان با ثبت تصویر عنبیه تصاویری از چهره با کیفیت بالا می گیرد. بارگزاری تصاویر تشخیص چهره در سیستم یک گزینه اختیاری است.

EF-45N یک سیستم تعبیه شده است که دارای برد اصلی ARM خود برای مدیریت تمام فرآیندهای تصویربرداری صورت و عنبیه است. ارتباط خارجی معمولی با سیستمهای میزبان و کلاینتها از طریق TCP/IP از طریق اتصال اترنت است، اما قابلیت اتصال USB به یک میزبان PC محلی وجود دارد. معماری تعبیه شده امکان تولید یک الگوی عنبیه و صورت روی برد و مطابقت دادن تصاویر با پایگاه داده محلی را فراهم می کند.

EF-45 در دو پیکربندی سختافزاری اصلی ارائه میشود: نسخه AC برای کنترل دسترسی فیزیکی ) PACS (، زمان و حضور و غیاب و برنامههای مشابه، و شامل یک کارتخوان MiFare تعبیهشده، یک براکت برای نصب روی دیوار و یک مجموعه کامل از اتصال دهنده ها میباشد. نسخه ID برای برنامه های مدیریت هویت عمومی است و شامل کارت خوان یا مجموعه کانکتور کامل نمی شود. EF-45Nکاملا با سیستم EF-45 نسل قبلی سازگار است، به این معنی که هیچ تغییر API برای یکپارچهسازهای سیستم مورد نیاز نیست.

موقعیت یابی مبتکرانه و شهودی سوژه ها

سنسور TOF EF-45N سوژه ها را از فاصله بیش از 1 متری سیستم تشخیص می دهد. صورت سوژه بلافاصله روی صفحه نمایش رنگی 3.5 اینچی با در مرکز قرار می دهد. » کادر راهنما « وضوح بالا نمایش داده می شود. برای قرارگیری صحیح، سوژه به طور طبیعی صورت خود را با قرار دادن آن در دستورالعملهای صوتی نیز به کاربر دستور میدهند که برای قرار گرفتن در محدوده درست به جلو یا عقب برود. هنگامی که در محدوده مناسب قرار دارید، کادر راهنما و حاشیه بالایی سبز می شوند، که به سوژه نشان می دهد که متوقف شود و منتظر بماند تا فرآیند ثبت تصویر تکمیل شود.

مانند یک تصویر سلفی تلفن هوشمند، با زمانهای معمول عکسبرداری 5.3 ثانیه از موقعیت مناسب، این رابط بسیار شهودی است. راهنمای بصری رنگی برای موقعیت یابی مناسب فاصله به عقب حرکت کنید خوب به جلو حرکت کن رنگ قرمز یعنی سوژه خیلی نزدیک است. رنگ سبز یعنی فاصله مناسب است. رنگ آبی یعنی سوژه خیلی فاصله دارد.

ویژگی های کلیدی محصول سمیتک CMITECH

1) طراحی اپتیکال پیشرفته

 طراحی اپتیکال شامل استفاده از اپتیک با بالاترین کیفیت و سرعت شاتر بسیار سریع است که به سیستم ها اجازه می دهد از استانداردهای صنعتی برای کیفیت تصویر فراتر بروند.

2) محلی سازی چشم استریوسکوپی پیشرفته و اختصاصی

 EF-45N موقعیت هر دو چشم را به صورت سه بعدی به دقت تعیین می کند تا موقعیت سوژه را آسان کند و کیفیت تصویر عنبیه را بهینه کند. این عملکرد نشانگرهای سریع و قابل اعتماد موقعیت یابی فاصله سوژه را که به صورت کدهای آبی، سبز یا قرمز رنگ نشان داده شده اند، فعال می کند.

3) بالاترین کیفیت تصویر

 مطابق یا فراتر از استانداردهای ISO 19794-6 2011 و ISO 29794-6 تصویربرداری عنبیه است.

4) طراحی فشرده و سبک

گزینه های قرار دادن یا نصب را بهینه میکند، از جمله روش های نصب روی دیوار، بازوی چرخشی یا eGate .

5) ساده ترین دستورالعمل های کاربر

 دستورالعمل موضوعی بسیار ساده و قابل تکرار:

 • چهره را در کادر راهنما در صفحه نمایش قرار دهید (مانند سلفی گوشی هوشمند)
 • به سمت سیستم حرکت کنید تا اندازه سر در کادر جا شود.
 • هنگامی که در محدوده قرار گرفتید، کادر و نوار نشانگر سبز میشود که نشانگر موقعیت مناسب میباشد.
6) فاصله و عمق ایمن هنگام عکسبرداری در حالت ثبت نام

 فاصله 53 تا 24 سانتیمتر، موقعیتیابی قوی، سریع و آسان را تضمین میکند که محدوده مناسب برای سوژه ها در انواع مختلف قرارگیری دسکتاپ، کانتر، کیوسک یا پایه دیواری میباشد.

7) عمق تصویربرداری بیشتر در حالت تشخیص چهره

 عمق عکسبرداری را می توان تا محدوده 54 تا 23 سانتی متر در حالت تشخیص چهره افزایش داد ) الزام ا با ISO سازگار نیست(. این برای هدف استقرار کنترل دسترسی در مقیاس کوچک تا متوسط در نظر گرفته شده است که در کیت توسعه نرم افزار قابل انتخاب میباشد.

8) معیارهای کیفیت تصویر همزمان

 معیارهای کیفیت تصویر موجود در الگوریتم عکسبرداری:

 • زاویه نگاه سوژه (یعنی اینکه آیا سوژه مستقیم ا به تصویرگر نگاه می کند یا خیر)
 • حرکت سوژه
 • قابلیت فوکوس کردن
 • ناحیه عنبیه قابل استفاده (انسداد)
9) ثبت تصویر از چهره

 یک تصویر چهره همیشه همزمان با ثبت تصاویر عنبیه جمع آوری می شود، به طوری که رکورد داده شامل یک تصویر چهره و دو تصویر عنبیه است.

توجه: تصاویر چهره واجد شرایط استاندارد ISO نیستند و بنابراین برای اهداف تشخیص چهره در مقیاس بزرگ در نظر گرفته نشده اند. آنها برای تشخیص چهره در مقیاس کوچک و تأیید دستی هویت سوژه در نظر گرفته شده اند. تصاویر چهره نیز در فایل log باقی می مانند تا به صورت بصری تأیید شود که چه کسی احراز هویت شده است.

10) تشخیص چهره

 اختیاری میباشد. برای انتخاب الگوریتم و قیمت گذاری با سمیتک CMITECH تماس بگیرید.

11) محدوده فاصله بین مردمکی بسیار وسیع

 محدوده وسیع فاصله بین مردمکی همه بزرگسالان و کودکان خردسال را در خود جای می دهد، که آن را برای برنامه های احراز هویت عمومی در مقیاس بزرگ ایده آل میسازد.

12) پایگاههای داده بزرگ روی برد دستگاه برای شناسایی و احراز هویت داخلی
 •  پایگاه داده استاندارد عنبیه روی برد (محلی) با 15555 سوژه )جفت الگوی عنبیه(، با سرعت تطبیق حدود 1.5 ثانیه در حالت 1 N .
 • پیکربندی سختافزار اختیاری اندازه پایگاه داده گستردهای از 35555 سوژه را با سرعت تطبیق حدود 1.5 ثانیه در حالت 1 N ارائه میدهد.
 • پایگاه داده چهره به اندازه 1555 سوژه.
13) کارت حافظه

 برای کارت های MiFare و DesFire پشتیبانی می شود.

14) اتصالات کابل

 برای نسخه AC ، کیت اتصال پلاگین برای همه کابلها )به جز RJ-45 Ethernet ( در بسته لوازم جانبی موجود است.

15) WiFi

 اختیاری میباشد ، دانگل وای فای قابل نصب در میدان برای سهولت در نصب شبکه. )برای مشخصات دانگل WiFi برای هر کشور با سمیتک CMITECH تماس بگیرید(

16) کارت خوان

 استاندارد فقط در نسخه AC : کارت خوان MiFare تعبیه شده برای پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی یا احراز هویت پشتیبان برای کاربران موارد خاص.

17) پشتیبانی از زبان

 پشتیبانی از زبان های انگلیسی، کره ای، چینی سنتی، چینی ساده، ژاپنی، اسپانیایی، ایتالیایی، عربی و روسی.

صداگذاری برای موقعیت یابی را می توان توسط یکپارچه سازهای سیستم های محلی از طریق اصلاح فایل های wav . روی برد تغییر داد.

مشخصات فنی محصول سمیتک CMITECH

 • CPU تعبیه شده: پردازنده چهار هسته ای ARM Cortex A9
 • الگوریتم عنبیه روی برد دستگاه برای رمزگذاری و تطبیق: در تمام تنظیمات استاندارد میباشد.
 • پیکربندیهای کیت توسعه نرمافزار انعطافپذیر ) SDK): SDK سطح بالا در نسخههای C# (.NET ( و C++ ارائه میشود. شامل برنامه میزبان برای اتصال به خدمات EF-45 میباشد به طوری که یکپارچه کننده نیازی به برنامه نویسی دستگاه EF-45 ندارد.
 • برنامه کاربردی نرم افزار Configuration Utility : این برنامه نرم افزاری میزبان، کنترل متمرکز )شبکه( و راه اندازی پیکربندی سیستم، تنظیمات
 • Wiegand و تنظیمات آدرس IP را فراهم می کند و همچنین ارتقاهای متمرکز FW را فراهم می کند.
 • سازگاری با نسل قبلی EF-45 : سازگاری کامل با نسخه های قبلی SDK برای EF-45 را دارد، به این معنی که هنگام نصب در سیستم های قدیمی، هیچ تغییری در API لازم نیست.
 • ابعاد: 111 x 166 x 43 میلی متر ) 1.3 x 6.5 x 1.7 اینچ( بدون صفحه نصب دیواری.
 • وزن: 155 گرم بدون صفحه دیواری
 • : ذخیره سازی اطلاعات روی برد: استاندارد میباشد: 15555 جفت الگوی عنبیه با سرعت تطبیق حدود 1.5 ثانیه در حالت 1 N .
 • : گزینه اختیاری: 35555 جفت الگوی عنبیه با سرعت تطبیق حدود 1.5 ثانیه در حالت 1 N .
 • احراز هویت دو عاملی: عنبیه با کارت هوشمند و یا پین کد به عنوان فاکتور دوم.
 • وضوح پیکسل تصویر عنبیه: مطابق با استانداردهای ISO 19794-6 2011 و ISO 29794-6 تصویربرداری عنبیه میباشد.
دیگر مشخصات محصول سمیتک CMITECH
 • خروجی تصویر عنبیه: 125 x 480 پیکسل، 8 بیت عمق، پشتیبانی از فرمت های مختلف.
 • FAR 12- 3 تا 15 – قابل تنظیم )نرخ پذیرش نادرست(: محدوده آستانه الگوریتم عنبیه قابل تنظیم از 15 FMR 1- در 15 FNMR 8 است. – . پیش فرض 15فاصله عملیاتی تصویربرداری عنبیه در حالت ثبت چهره)محدوده ایستادن( و عمق میدان: محدوده 53 تا 24 سانتی متر ) 7 سانتی متر عمق محدوده عکسبرداری( در حالت ثبت چهره. مطابق با مشخصات ISO 19794-6 2011 .1- و 49792
 • فاصله عملیاتی تصویربرداری عنبیه در حالت تشخیص چهره: حالت تشخیص تا محدوده 54 تا 23 سانتی متری )عمق تصویربرداری 15 سانتی متر( را برای کاربردهای مقیاس کوچک فراهم می کند. الزام ا با مشخصات ISO مطابقت ندارد. این محدوده در SDK قابل انتخاب میباشد.
 • نشانگرهای موقعیت یابی عنبیه: موقعیت یابی صورت در کادر درون LCD برای در مرکز قراردادن چهره کاربران در ابعاد X-Y استفاده میشود.
 • سوژه برای موقعیت یابی فاصله اندازه چهره خود را با کادر صفحه نمایش LCD متناسب میکند. با توجه به رنگ نوار روی صفحه نمایشگر :
 • آبی: خیلی دور
 • سبز: متناسب
 • قرمز: خیلی نزدیک ، فاصله تنظیم میشود.
 • بازخورد فاصله صوتی تکمیلی نیز به طور همزمان موجود است. آواهای قابل تبدیل به زبان محلی از طریق جایگزینی فایل wav .
 • چرخش دوربین خودکار: محدوده شیب خودکار داخلی 43 + تا 45 – درجه، که مربوط به محدوده ارتفاع تقریب ا 25 سانتی متر است. سیستم را می توان در هر ارتفاعی نصب کرد تا جمعیت کاربر محلی را در خود جای دهد.
 • برای توصیه های نصب با CMITech تماس بگیرید.
 • زمان ثبت تصویر عنبیه: معمولا حدود 5.3 ثانیه از زمانی که چشم های سوژه به درستی در حجم عکس قرار می گیرند.
دیگر مشخصات 
 • نور IR برای تصویربرداری از عنبیه: معمولا 5.3 ثانیه از زمانی که چشم های سوژه به درستی در حجم عکس قرار می گیرند.
 • روشنایی IR برای تصویربرداری عنبیه: LED های دو طول موج )محدوده طیفی 755 تا 955 نانومتر( که با بهترین روش های ISO برای
 • تصویربرداری
 • عنبیه مطابقت دارد.
 • ثبت تصویر چهره: تصاویر رنگی و NIR استاندارد 42 بیتی، هر دو از SDK قابل دسترسی هستند.
 • تشخیص چهره: کدگذاری و تطبیق اختیاری روی برد دستگاه
 • صدا: 42 بیت، بلندگوی تعبیه شده 1 واتی
 • کانکتور خط خروجی برای بلندگوی خارجی
 • محدوده دمای کارکرد: 5 تا 23 درجه سانتی گراد
 • محدوده رطوبت: 15 تا 95 ٪ رطوبت نسبی، غیر متراکم.
 • استاندارد ایمنی چشم روشنگر IEC 62471155/
 •  رابط شبکه، استاندارد: 15 Base-T Ethernet )کانکتور RJ45 )
 • کارت خوان RFID : تلفیق CMITech MiFare / DesFire خوان )فقط در نسخه EF-45 AC ) 45 – ¼
 •  نصب UNC )نوع نصب دوربین سه پایه( استاندارد
 • اسلات قفل کنزینگتون: استاندارد
 • لوازم جانبی نسخه کنترل دسترسی فیزیکی ) EF-45AC (: صفحه دیواری قابل جدا شدن برای نصب آسان روی دیوار.
 • اتصالات ترمینال و سیمی برای: ورودی/خروجی Wiegand ، RS-232 ، RS-485 ، ورودی 4 X TTL (GPIO) ، 1 رله تماس خشک
 • لوازم جانبی نسخه مدیریت شناسایی ) EF-45ID (: کانکتورهای ترمینال و سیمی برای: RS-232 ، RS-485 ، 2X TTL (GPI) ، 1 رله تماس خشک
 • منبع تغذیه مورد نیاز: ورودی 14 ولت تا 13 ولت DC ، 3.0 آمپر.
 • آداپتور برق متناوب در تمامی نسخه ها موجود است.
سمیتک CEMITECH
نظرات

‫22 دیدگاه ها

 1. احراز هویت 2 عاملی یعنی با هر دو میشه یا اینکه هر دوعامل باید درست باشن همزمان – یعنی هم اثر انگشت باید بخونه هم تصویر طرف؟

  1. سلام وقت بخیر.
   با توجه به الویت شما همچنین به صورت همزمان امکان استفاده وجود دارد.

  1. سلام وقت بخیر
   خیر.شرکت طرح و پردازش غدیر نماینده ی رسمی برند Suprema و Timmy و همچنین تولید کننده ی دستگاه های حضور و غیاب نیز می باشد.

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   شماره تماس:85530-021

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   شماره تماس: 85530-021

  1. سلام وقت بخیر
   بروزرسانی دستگاه ها در شرکت طرح و پردازش غدیر انجام می شود.

  1. سلام وقت بخیر
   بله، جهت راهنمایی با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   021-85530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
ارتباط مستقیم