ابزار شناسایی دیجیتال Tech5 چه تاثیری در راه حل هویت دیجیتالی دارند؟

کمپانی Tech5 توانسته است یک راه حل هویت دیجیتالی را برای دسترسی کامل برای شرکایی که از مجوز برخوردار می باشند. فراهم کند تا پروژه هایی که در حال بررسی و آزمایش هستند، سریع تر پیاده سازی شوند. و همچنین برنامه شبانه روزی شرکا را برای بهبود دانش، مهارت های فنی و گواهی نامه های خود راه اندازی کرده است.

T5-Digital ID. می تواند مدیریت هویت را از شناسه دیجیتالی با استفاده از تلفن همراه کاربر از طریق صدور ایمن هویت دیجیتالی با پشتیبانی بیومتریک ها برای تایید کاربر مجاز در مدت چند ثانیه و بدون نیاز به یک محیط آنلاین، فراهم کند. Chairman که بنیان گذار و Rahul Parthe که مدیر فنی کمپانی Tech5 می باشند. این گونه اظهار می کنند که شناسه دیجیتالی T5 (T5-Digital ID). ترکیبی از توانایی های شرکت در کسب بیومتریک های بدون تماس، تکرار و تایید بیومتریک، فشرده سازی و الگوریتم هایی برای نگهداری داده های حریم خصوصی دارای رمز برای الگوهای چهره و اثر انگشت می باشد. راحول پارته (Rahul Parthe) این گونه اظهار می کند که تصاویر چهره برای این راه حل در یک ظرف دیجیتالی که معمولا اندازه آن تقریبا 2 کیلو بایت می باشد، ذخیره می شوند.

برنامه آموزش و صدور گواهی نامه توانسته مجموعه ای از خدمات و اجزای تکنولوژی که از قبل ارائه شده است؛ را فراهم کند تا به شرکا کمک کند تا بتوانند قابلیت های بیومتریک های Tech5 را در موقعیت های عملیاتی بیشتر مورد استفاده قرار دهند. برنامه شبانه روزی شرکا برای کمپانی هایی هدف گذاری شده است. که مدیریت هویت دیجیتالی را در هر مکانی از جهان در محدوده بخش هایی شامل بانک داری، مراقبت های بهداشتی، شناسه ملی و پرداخت ها ادغام می کنند.

راه حل هویت دیجیتالی

کمپانی Tech5 چگونه توانسته است راه حل هویت دیجیتالی را ارائه دهد؟

Machiel van der Harst که موسس و مدیر عامل کمپانی Tech5 می باشد. این گونه اظهار می کند که Tech5 توسط متخصصان از صنعت بیومتریک که در ساخت شناسه ملی در مقیاس بزرگ و راه حل های شرکت، از تجربه خوبی برخوردار می باشند، تاسیس شده است. ما با استفاده از این تجربه و تخصص، می توانیم از شرکای خود در هر مرحله پشتیبانی کنیم. از مدل سازی تجارت گرفته تا طراحی پروژه و تا اجرای واقعی آن. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که راه حل ها را با بالاترین کیفیت در بازار، به مشتریان خود ارائه می دهیم. برای اینکه بتوانیم به این هدف دست پیدا کنیم، در هر مرحله از فروش و فرآیند پیاده سازی، با شرکای خود همکاری می کنیم.

گروه Tech5 توسط شرکا و کمپانی های تابعه، در تمام قاره ها دارای نمایندگی می باشد. و برای سال جاری قصد دارد تا دفاتر خود را در امارات متحده عربی، هند، استرالیا و پرتغال نیز افتتاح کند.

Imageware جزء یکی از شرکای این کمپانی می باشد. و در یکی از معاملاتی که در اوایل ماه جاری انجام شده است، به عنوان فروشنده ارزش افزوده تکنولوژی Tech5 شناخته شده .

این کمپانی همچنین توانسته است سکوی صدور شناسه T5-Idencode خود را با MOSIP ادغام کند. تا بتواند از سیستم های شناسه بنیادین، پشتیبانی کند.کمپانی Tech5 توانسته است یک راه حل هویت دیجیتالی را برای دسترسی کامل برای شرکایی که از مجوز برخوردار می باشند فراهم کند. تا پروژه هایی که در حال بررسی و آزمایش هستند، سریع تر پیاده سازی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا