فروش ویژه دستگاه و نرم‌افزار حضور و غیاب

سامانه حضور غیاب اطلس

  • امکان مشاهده سابقه درخواستهای یک شخص توسط مدیر
  • امکان پیگیری وضعیت درخواست ثبت شده توسط پرسنل
  • جمع آوری اتوماتیک ترددها از دستگاهها و نمایش در تایم شیت هر شخص
  • امکان ثبت درخواست مرخصی و ماموریت از روی تایم شیت
  • امکان تعریف محلهای ماموریت بصورت درختی
  • امکان نمایش مقدار مرخصی , ماموریت , حضور و غیره بصورت گرافیکی در هر روز

 

نرم افزار حضور و غیاب اطلس

نـرم‌ افزار حضور و غیاب اطلس سبب بهبود روند مدیریت بر کارکنان و همینطور بازدهی بیشتر پرسنل سازمان می شود. نرم افزار حضور و غیاب اطلس باتوجه به ویژگی هایی که دارد به ایجاد نظم در سازمان های کوچک و بزرگ کمک می کند. با توجه به اینکه نرم افزار حضور و غیاب اطلس تحت وب می باشد، تعیین سطح دسترسی برای کاربران و مدیران امکان پذیر است. نرم افزار حضور و غیاب اطلس قادر است نیازهای مدیران در رابطه با ثبت تردد پرسنل و کنترل تردد پرسنل را حتی در پیچیده ترین سازمان ها خیلی راحت مرتفع سازد. امکان مشاهده وضعیت عملکرد و خروجی های مختلف برای نرم افزار حقوق و دستمزد از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

شرکت طرح و پردازش غدیر پس از عرضه ۳ نسل نرم افزار حضور و غیاب اطلس (تحت داس، تحت ویندوز، تحت ویندوز  پنل تحت وب) به بازار در طول مدت بیش از ۱۰ سال.در پی اعلام نیاز مشتریان دیرینه خود در سال ۱۳۹۱ اقدام به عرضه نرم‌افزار اطلس حضور و غیاب نمود است.

امکانات نرم افزار حضور و غیاب اطلس

تعریف تقویم کاری

برنامه های کاری، شیفت های کاری، شیفت های ثابت و مشخص، اضافه کاری ها، مرخصی ها، شب کاری ها، تعطیل کاری ها و… در سیستم حضور و غیاب خود به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه قابل مشاهده خواهد بود.

ارائه انواع گزارش ها در فرمت های مختلف

سیستم حضور و غیاب اطلس میتواند انواع گزارشات را در قالبهای مختلفی متناسب با نیازمندی سازمان و بصورت کاملا انعطاف پذیری در اختیار شما قرار دهد. سیستم حضور و غیاب اطلس بر اساس سمت های مختلفی که در مورد افراد مختلف در آن تعریف شده، به شما امکان گرفتن انواع گزارشات مربوط به ترددپرسنل را در قالب ها و فرمت های مختلفی مثل Excel ، PDF، اکسس، تکست، HTML   و… می دهد. سامانه حضور و غیاب اطلس با سامانه های دیگر سازمان مثل سامانه های منابع انسانی، مالی و… ارتباط جامعی برقرار کرده و می تواند گزارشات اختصاصی را از اطلاعات پرسنلی ورود و خروج پرسنل و تردد پرسنل در زمان ها، مکان ها و دستگاه های مختلفی که در آن اقدام به ثبت تردد کرده اید در اختیار شما قرار دهد. با بهره مندی از سیستم حضور وغیاب اطلس می توانید گزارشات دقیقی از میزان کسر کار مرخصی ها، اضافه کاری به تفکیک نوع شیفت های مختلفی که در سازمان خود دارید به دلخواه شما و به صورت دوره‌ ای، روزانه و ماهانه داشته باشید.

 از جمله گزارش های سیستم اطلس میتوان به اطلاعات پرسنل، ورود و خروج ناقص، لیست پرسنل غایب، لیست حاضرین، ورود و خروج پرسنل، کارکرد روزانه/ ماهانه، مرخصی های استفاده شده (روزانه/ ماهانه)، ماموریت های انجام شده (روزانه/ ماهانه)، لینک با نرم افزارهای حقوق و دستمزد وگزارشات مورد نظر مشتریان اشاره کرد.

ثبت درخواست، مجوز، مرخصی، اضافه کاری، ماموریت

سیستم حضور و غیاب اطلس به شما امکان ثبت انواع مجوزها مثل مرخصی ها، اضافه کاری ها، تعطیل کاری ها، ماموریت ها و سایر اطلاعات مربوط به تردد پرسنل سازمان شما را می دهد.

تعریف انواع ماموریت‌ های سازمانی

با استفاده از سیستم حضور و غیاب اطلس قادر خواهید بود ماموریت های ساعتی، روزانه، خارج از استان، خارج از کشور و… را به صورت خودکار در آن ثبت کرده و میزان دقیق هزینه ماموریت را به روش خودکار محاسبه کرد. این هزینه ها شامل هزینه های غذا، بلیط، اسکان و اقامت، حق ماموریت و… می شود.

تعریف انواع شیفت های کاری

شما می توانید انواع مختلف شیفت های مختلف کاری سازمان بسته به نوع کسب و کارتان را در سیستم حضور و غیاب اطلس تعریف کنید. این شیفت ها می تواند شیفت های چرخشی،شیفت های فشرده، شیفت نامنظم، شیفت بیمارستانی، شیفت عادی، شیفت موظفی و شیفت ترددی است.

شخصی سازی و سفارشی سازی

سیستم حضور و غیاب اطلس امکان تعریف و مدیریت قوانین کاری مختلف را برای همه گروه ها و دسته های کاری خود به صورت جامع خواهید داشت. در سیستم حضور وغیاب اطلس شما می تواند سامانه تردد اختصاصی خود را داشته باشید چرا که نرم افزار اطلس به شما امکان شخصی سازی نرم افزار را بر حسب قوانین اختصاصی سازمان شما می دهد. از همین رو شما در واقع یک نرم افزار مختص به خود را خواهید داشت که با کلیه روال های سازمانی شما مطابقت دارد.

محاسبه دقیق و سریع کارکرد پرسنل

شما میتوانید کارکرد پرسنل خود را به صورت روزانه، ماهانه و دوره ای با استفاده از سیستم حضور و غیاب اطلس، به صورت دقیق و در سریع ترین زمان ممکن محاسبه کنید. امکان محاسبه کارکرد به صورت فردی و گروهی و بر اساس گروه‌های کاری  مدیران سازمان ها می توانند با استفاده از قابلیت شناوری در سیستم حضور و غیاب اطلس زمان مشخصی را به عنوان زمان شناوری برای تردد پرسنل خود در نظر بگیرند تا در پایان هر ماه این زمان در سامانه حضور و غیاب محاسبه شده و از غیبت بی مورد پرسنل جلوگیری شود. در سیستم حضور و غیاب اطلس قادر خواهید بود بازه های مشخصی را به صورت دلخواه برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان تعیین کنید و به همین دلیل قادر خواهید بود کارکرد ماهانه پرسنل را نیز بر اساس این بازه های زمانی تعیین کنید. با استفاده از سامانه حضور و غیاب اطلس می توانید پروتکل های مختلف سازمان خود را در سیستم حضور وغیاب اطلس اعمال کرده و به تبع آن در محاسبه کارکرد حضور غیاب پرسنل لحاظ خواهد شد.

امنیت اطلاعات

سیستم حضور و غیاب اطلس در ساختار خود از به روزترین پروتوکل های اطلاعاتی و امنیتی استفاده میکند که موجب حفظ امنیت داده های حضور و غیاب سازمان شما می شود و امکان Backup گیری از اطلاعات را نیز فراهم آورده است.

ثبت و اصلاح دستی ترددها

گاه در شرایط ویژه و اضطراری نیاز است تا تردد پرسنل به صورت دستی در سامانه حضور غیاب وارد شود. سامانه حضور وغیاب اطلس به شما این امکان را می دهد تا تردد پرسنل را به صورت خوکار در سیستم وارد کرده یا اطلاعات ورود و خروج را به صورت دستی اصلاح کنید.

دسترسی سریع

نرم افزار حضور وغیاب اطلس تحت وب و آنلاین است که بر مبنای این ویژگی می تواند به کاربران خود با استفاده از سیستم شخصی یا زمانی اجازه دسترسی داده و کاربران می توانند از هر کجا و در هر زمانی به اطلاعات تردد پرسنل دسترسی سریع و راحتی داشته باشند.

همگام سازی با انواع دستگاه های حضور و غیاب و سامانه های سازمان

سیستم حضور و غیاب اطلس قادر است اطلاعات مربوط به تردد تمامی پرسنل را که از انواع دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارتی و رمزی و تشخیص کف دست را دریافت و محاسبات کارکرد مربوط به آن را انجام داده و در اختیار سیستم های مالی و حقوق و دستمزد سازمان ها قرار دهد. سیستم حضور و غیاب اطلس می تواند با انواع دستگاه حضور و غیاب موجود در بازار مثل تشخیص چهره، اثرانگشت، کارتی و کف دست ارتباط برقرار کرده و اطلاعات تردد پرسنل را از آن ها دریافت و سپس محاسبه کند. همچنین سیستم حضور و غیاب اطلس قادر است با انواع مختلف سامانه های دیگر سازمان شما از جمله سامانه های اداری، مالی، حقوق و دستمزد و … تطبیق پیدا کند و به صورت یکپارچه در اختیار مدیران سازمان ها قرار بگیرد.

مشاهده تردد پرسنل به صورت لحظه ای و آنلاین

در سیستم حضور غیاب اطلس شما قادر خواهید بود ورود و خروج پرسنل را به صورت لحظه ای مشاهده کنید. همینطور در سامانه اطلس میتوانید علاوه بر زمان ثبت ورود و خروج، از مکانی که شخص در آن تردد ثبت کرده است نیز باخبر شوید. شما میتوانید با استفاده از سیستم حضور و غیاب  اطلس تردد پرسنل خود را ثبت و از موقعیت مکانی پرسنل در هر لحظه باخبر شوید و با انواع دستگاه های حضور و غیاب بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنید

جلوگیری از خطاهای انسانی

سیستم حضور وغیاب اطلس این امکان را به شما می دهد تا بتوانید همه امور مربوط به ورود و خروج پرسنل را به دقت و بدون هر گونه دخالت فردی انجام دهید. از همین رو، فرآیند محاسبه کارکرد پرسنل بدون هیچ گونه خطای انسانی انجام می پذیرد.

جلوگیری از کاغذبازی

سیستم حضور و غیاب اطلس با برخورداری از موتور گردش کار قدرتمند خود قادر است کلیه روال های مربوط به مدیریت مرخصی ها، ماموریت ها، اضافه کاری ها و… را در کوتاه ترین زمان انجام داده و به همین دلیل کار را برای مدیران منابع انسانی سازمان ها بسیار راحت تر می کند.

تعریف انواع تقویم ها

در سیستم حضور و غیاب اطلس امکان تعریف انواع تقویم های میلادی، هجری و شمسی وجود دارد به نحوی که شرکت های چند ملیتی و مولتی کمپانی که دارای کسب و کارهای مختلفی هستند می توانند با بهره مندی از این امکان انواع تقویم ها را در سیتم حضور و غیاب خود پیاده سازی کنند.

صرفه جویی در وقت و هزینه سازمان

با استفاده از سیستم حضور و غیاب اطلس کلیه فرایندهای کاغذی و سنتی جای خود را به فرایندهای اتوماتیک داده و از این رو صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه سازمان به عمل خواهد آمد.

فرم دریافت مشاوره رایگان

ارتباط مستقیم