آموزش نرم افزار حضور و غیاب کلاک بخش سوم (گزارش گیری)

 

گزارش گیری

گزارش کارکرد ماهانه

این گزارش می تواند یکی از مهمترین گزارشات این برنامه باشد. بطوری که اکثر نیاز گزارشات تردد پرسنل یک سازمان و محاسبات آن در این گزارش وجود دارد.

گزارش ماهانه پرسنل در نرم افزار حضور و غیاب کلاک
گزارش ماهانه پرسنل در نرم افزار حضور و غیاب کلاک

 

در این بخش می توانید توسط تعیین محدوده زمانی و نوع چاپ (عمودی / افقی) و نوع گزارش (مشروح / خلاصه) از جزئیات کارکرد ماهانه پرسنل ، مرتب بر اساس شماره پرسنلی و نام خانوادگی مطلع گردید.
نکته : اگر نوع گزارش ، خلاصه انتخاب شود، تنها مجموع ستونهای گزارش برای هر فرد نمایش داده می شود.

گزارش خالصه کارکرد

این گزارش تا حدودی مشابه گزارش فوق می باشد، در این بخش می توانید توسط تعیین محدوده زمانی از خلاصه کارکرد ماهانه پرسنل، مرتب بر اساس شماره پرسنلی / نام خانوادگی مطلع گردید.

گزارش اضافه کار پرسنل

با استفاده از این گزارش می توان از مقدار اضافه کار پرسنل گزارش گیری نمود. در این بخش می توانید توسط وارد کردن تاریخ و حداقل میزان اضافه کاری مورد نظر بر اساس شماره پرسنلی / نام خانوادگی از وضعیت اضافه کار پرسنل ، مرتب مطلع گردید. حداقل میزان اضافه کاری در این گزارش پارامتری می باشد برای اینکه در گزارش افرادی را نشان دهد که حداقل به این میزان ، به عنوان مثال 2 ساعت ، اضافه کار داشته اند.
در این گزارش انواع اضافه کاری قبل از وقت، بعد از وقت، ایام غیر کاری ، مجاز و غیر مجازی که بر اساس قوانین کار در بخش اضافه کاری تعریف شده اند قابل مشاهده هستند.

گزارش اضافه کار دستوری پرسنل

پس از تعیین سال و محدوده ماه مورد نظر باید فیلد های دیگر معین شوند و گزارش تهیه شود. در نهایت میزان اضافه کاری دستوری که به صورت دستی وارد شده است برای افراد انتخابی و در محدوده ماه های تعیین شده و نمایش داده خواهند شد.

گزارش ماموریت پرسنل

در این بخش می توانید توسط وارد کردن تاریخ و مقصد گزارش (صفحه نمایش/ چاپگر) و کلیک بر روی کلید گزارش، از وضعیت ماموریت پرسنل ، مرتب بر اساس شماره پرسنلی / نام خانوادگی مطلع گردید.

گزارش غیبت پرسنل

در این بخش می توانید توسط تعیین محدوده زمانی و حداقل زمان غیبت بر حسب دقیقه و ساعت از وضعیت غیبت پرسنل، مرتب بر اساس شماره پرسنلی /نام خانوادگی مطلع گردید.
در این گزارش غیبت ساعتی معین شده و غیبت روزانه بر اساس ضریب تعیینی در قوانین کار محاسبه خواهد شد.

گزارش مرخصی پرسنل

در این بخش می توانید توسط تعیین محدوده زمانی و نوع مرخصی مورد نظر برای گزارش گیری از وضعیت مرخصی پرسنل، مرتب شده بر اساس شماره پرسنلی / نام خانوادگی مطلع گردید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها