خرید دستگاه حضور و غیاب

 

در حوزه تردد سازمانی و حضور و غیاب دقت و سرعت عملکرد بالاترین اهمیت را دارد. گذر کردن از روش های سنتی و استفاده از این محصولات بهره وری سازمان را افزایش داده و موجب صرفه جویی در زمان افراد سازمان می شود. از طرفی پردازش روی اطلاعات دستگاه های حضور و غیاب می تواند اطلاعات مفیدی را به مدیران منتقل کند که در بخش نرم افزار ها توضیح داده می شود. در این مقاله قصد داریم به شما در انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب کمک کنیم. پس با ما همراه باشید.

فهرست مطالب:

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب

در زمان قبل، تردد کارکنان به صورت دستی ثبت و محاسبه میشد. که البته مشکلاتی همچون خطا در نحوه و یا اعداد رخ میداد. اما در سال های اخیر با تولید دستگاه های حضور و غیاب، بسیار ضریب انجام این محاسبات کم و صفر شد. دستگاه های حضور و غیاب با استفاده از چندین روش متفاوت اعم از ثبت اثر انگشت، تشخیص چهره و… در شرکت ها استفاده می شود و باعث تسریع در کار ها نیز می شود. دستگاه های حضور و غیاب تمام عملکرد کارکنان را به ما اعلام میکند. سیستم حضور و غیاب به ما ساعات کاری، تاخیر، ماموریت ها، غیب و… هر یک از کارمندان را به صورت دقیق اعلام میکند و میتوانیم با توجه به این پارامنت ها، عملکرد کلی کارمندمان را بسنجیم.

دستگاه های حضور و غیاب انواع مختلفی دارد که با توجه به نیازمان میتوانیم برای شرکت از آن ها استفاده کنیم. البته بهتر است قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب حتما اطلاعات کلی ای در موردشان داشته باشیم تا با توجه به نیاز شرکتمان، دستگاه مورد نظرمان را تهیه کنیم. پس حتما در ادامه با ما همراه باشید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب، باید حتما مواردی که برای خود و یا شرکتمان (با توجه به نیازی که داریم) انتخاب کنیم.. برای مثال اگر کارمند های شرکتمان پایین تر از 5000 کاربر است. لزومی به خرید دستگاه حضور و غیاب با ظرفیت 10000 کاربر را نداریم. در ادامه در مورد چند پارامنت مهم برای خرید دستگاه حضور و غیاب را با هم بررسی می کنیم.

نوع تکنولوژی برای احراز هویت

ما سه روش برای احراز هویت کاربر داریم. که با توجه به نیازی که در محل کارمان است، از این تکنولوژی ها استفاده می کنیم. اولین نوع احراز هویت، استفاده از کارت می باشد. این روش اولین و ساده ترین روش برای احراز هویت است که معمولا برای شرکت ها استفاده می شود. روش بعدی برای احراز هویت، روش تشخیص چهره می باشد. این مورد معمولا برای جاهایی که مهم است که استیریزه باشند استفاده می شود. برای مثال در بیمارستان ها که از معمولا از دستکش و ماسک استفاده میکنند، این مورد بسیار مناسب است.

روش بعدی، استفاده از اثر گشت می باشد که جزو روتین ترین نوع احراز هویت در بین دستگاه های مختلف است. این روش از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و در اغلب شرکت ها استفاده می شود. توجه داشته باشید که دستگاه هایی وجود دارد که ممکن است 3 و یا 2 مورد از این روش ها را در خود جا داده باشد. پس حتما به این موارد قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب توجه داشته باشید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

ظرفیت دستگاه حضور و غیاب

ظرفیت دستگاه های حضور و غیاب به 2 قسمت ظرفیت تردد و ظرفیت کاربر تقسیم می شود. وقتی میگوییم ظرفیت کاربر، منظورمان تعداد ثبت اثر انگشت و یا چهره و یا کارت در دستگاه حضور و غیاب می باشد. و منظور از ظرفیت تردد، تعداد ورود و خروج، ماموریت ها و… می باشد. البته میتوانید ظرفیت تردد را حذف و به حالت اول برگردانید. قیمت تعداد این ظرفیت ها در هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب متفاوت است.

روش ارتباط دستگاه های حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب وظیفه ثبت تردد کاربران را دارند. و برای اینکه بخواییم این تردد ها را محاسبه کنیم، به یک نرم افزار حضور و غیاب نیاز داریم. معمولا دستگاه ها روش های متفاوتی برای ارتباط با نرم افزار ها دارند. با توجه به محیط کار میتوانید دستگاه هارا با usb و یا از طریق شبکه به یکدیگر متصل کنید.

قابلیت های جانبی

وب سرور داخلی، ماژول کارتخوان، باتری و … از قابلیت هایی است که میتوانید بر اساس نیاز خود آن را خریداری کنید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

کاربرد و مزایای دستگاه حضور و غیاب

همانطور که میدانیم دستگاه های حضور و غیاب برای ثبت تردد و احراز هویت کارکنان استفاده میشود. و انجام این احراز هویت با استفاده از چند روش انجام میشود. قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب پیشنهاد میکنیم حتما مزایای گفته شده در مورد دستگاه کنترل تردد را مطالعه بفرمایید.

بدون خطا، و با دقت بالا

در زمان قدیم که دستگاه های حضور و غیاب وجود نداشت، انسان ها به صورت دستی تردد کارکنان را ثبت و در آخر ماه محاسبه میکردند. اما با خرید دستگاه حضور و غیاب، خطاهایی که ممکن بود در هنگام این محاسبات رخ دهند را به صفر رساند. سیستم حضور و غیاب تردد را به صورت دقیق ثبت می کند و باعث کاهش هزینه های احتمالی می شود.

کاهش هزینه

با خرید دستگاه حضور و غیاب، از تقلب کارمندان در حضور و غیاب خود جلوگیری و به سرعت بخشیدن به انجام محاسبات کمک می کند. پس نتیجه میگیریم استفاده از دستگاه کنترل تردد در شرکت بسیار از لحاظ مالی و زمان به صرف ما است.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

افزایش بهره وری

ثبت تردد و حضور و غیاب به صورت دستی بسیار زمان بر است. و کارمند میتواند به جای اطلاف وقت خود برای ثبت حضور و غیاب، به کارهای مهم تر دیگری بپردازد. پس نتیجه میگیریم که با خرید دستگاه حضور و غیاب میتوانیم از هدر رفتن وقت خود جلوگیری کنیم.

دسترسی آسان و سریع مدیریتی

ممکن است زمانی برسد که بخواهیم از غیبت ها، روز های مرخصی و … یک کارمند را بررسی کنیم. با استفاده از دستگاه و نرم افزار حضور و غیاب به راحتی یک کلیک می توانیم به گزارشات کامل یک کامند دسترس داشته باشیم. این ویزگی بسیار کار آمد و مورد توجه مدیران قرار گرفته است.

امنیت بالا

معمولا نرم افزار هایی که در دستگاه حضور و غیاب استفاده شده است، بر پایه سیستم های قدرتمند امنیتی طراحی شده اند و باعث جلوگیری تقلب میشود. همینطور نگرانی فراموشی پین کد و گم شدن آی دی کارت ها هم کاهش می دهد. استفاده از نرم افراز حضور و غیاب و خرید دستگاه حضور و غیاب میتواند برای سازمان ها بسیار سودمند باشد.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

انواع دستگاه حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب انواع متفاوتی دارند که قصد داریم در ادامه به آن ها بپردازیم. قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب لازم است تا نیاز های شرکتمان را بشناسیم و با توجه به نیاز هایمان دستگاه کنترل تردد را تهیه کنیم. حال با انواع دستگاه های حضور و غیاب آشنا خواهیم شد:

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت، معمولا جزو رایج ترین راه احراز هویت در بین دستگاه ها می باشد. استفاده از این روش برای تشخیص هویت بسیار از امنیت بالایی برخوردار است، زیرا هر فرد اثر انگشت منحصر به فرد خود را دارد و امکان تقلب را بسیار کم می کند. دستگاه حضور و غیاب به این صورت کار میکند که بعد از ذخیره اثر انگشت، هر کارمند با ثبت اثر انگشت خود، تردد خود را ثبت می کند.

این شیوه برای احراز هویت بسیار پر طرفدار میباشد ولی در عین حال برای یکسری مشاغل کاربردی ندارد و نمیتوان از این نوع دستگاه استفاده کرد. پس همانطور که گفته شد، باید قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب نیاز سازمان را بررسی کنیم.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب با قابلیت تشخیص چهره از جدید ترین تکنولوژی های بیومتریک است که با استفاده از روش های جدید و هوشمند، هویت کارمندان را تشخیص می دهد. که با استفاده از الگو های خاصی، اطلاعات تردد پرسنل را ثبت میکند. این کار با استفاده از دوربین های پیشرفته صورت می گیرد و روشی بسیار ساده و آسان است و تنها با قرار گرفتن صورت رو به روی دوربین، عملیات احراز هویت انجام می شود.

دستگاه تشخیص چهره برای سازمان هایی با تعداد پرسنل بالا و مشاغلی مانند تراشکاری و تعمیرگاه که ثبت اثر انگشت در آن ها کم است استفاده می شود. پیشنهاد میشود قبل از خرید دستگاه حضور و و غیاب این مورد را در نظر داشته باشیم.

دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور وغیاب کارتی فناوری است که در سال 1994 معرفی شد. در این روش پرسنل با استفاده از کارت، تردد خود را در دستگاه حضور وغیاب ثبت میکنند. این کارت ها به این صورت کار میکنند که با قرار گرفتن نزدیک دستگاه، از خود مغناطیسی ایجاد می کند که باعث تشخیص و ثبت تردد کارمند می شود. این نوع احراز هویت نیز امنیت دارد و پیشنهاد میشود قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب حتما نکات مهمی در مورد کارت های حضور و غیاب را در اینجا مطالعه بفرمایید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

قیمت خرید دستگاه حضور و غیاب

قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب، نیاز داریم تا از قیمت دستگاه حضور و غیاب اطلاع داشته باشیم. قیمت خرید دستگاه حضور و غیاب با توجه به کارایی و ویژگی هایی که دارند متفاوت است. برای مثال برند های متفاوت ( با توجه به کشور سازنده و کیفیت متریال) قیمت های مختلفی دارد. همانطور که گفتیم دستگاه های حضور و غیاب با استفاده از سه روش عمل احراز هویت را انجام می دهند. که با توجه به این روش ها که عبارتند از: تشخیص چهره ، حضور و غیاب با اثر انگشت و استفاده از کارت است که با توجه به داشتن این ویژگی ها قیمت دستگاه ها متفاوت است.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب

 1. روش احراز هویت: با توجه به نیازی که شرکتمان دارد. میتوانیم از سه تا روش احراز هویت (تشخیص چهره، اثر انگشت و کارتی) استفاده کنیم.
 2. تعداد کاربر: هر دستگاه دارای تعداد کاربر و تعداد تردد مشخصی می باشد که با توجه به بزرگ و یا کوچک بودن سازمانمان باید دستگاه مد نظرمان را انتخاب کنیم.
 3. درگاه ارتباط: دستگاه ها با توجه راه های ارتباطی مختلفی که وجود دارد به نرم افزار ها متصل می شوند. قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب پیشنهاد میشود در مورد این ارتباط ها تحقیق کنیم.
 4. برند دستگاه حضور و غیاب: دستگاه های حضور و غیاب در انواع مختلفی تولید شده اند که برند آن ها بسیار در کیفیت استفاده و سهولت کار تاثیر دارد. در ادامه به شما چند مورد از برند های معتر برای خرید دستگاه حضور و غیاب را نیز معرفی خواهیم کرد.
 5. پشتیبانی محصول: سازمان هایی که برای طولان مدت میخواهند از دستگاه حضور و غیاب استفاده کنند، لازم است که پشتیبان قوی و در عین حال با تجربه را انتخاب کند.
 6. قیمت دستگاه: این مورد به مواردی که نیاز داریم بستگی دارد و متغیر است. ولی باید حتما هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب بهترین قیمت را پیدا کنیم.
 7. کیفیت محصول: کیفیت دستگاه بسیار مهم است. به این دلیل که به هنگام استفاده به مشکلی نخوریم.

خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب

با توجه به نکات و کاربرد های نام برده شده در مورد دستگاه حضور و غیاب، خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار برای یک سازمان نکته مثبت و کاربردی است. در ادامه ما به شما چند برند و انواع دستگاه ها را با توجه به نیاز شما معرفی می کنیم. شما میتوانید بعد از مطالعه، درخواست خرید این محصولات هم بدهید. پس ما با همراه باشید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

برند سوپریما:

سوپریما ارائه دهنده جهانی پیشرو در زمینه کنترل دسترسی، زمان و حضور و غیاب و سیستم های بیومتریک میباشد. که با ترکیب الگوریتم های بیومتریک مشهور جهان و نوآوری ها در دهه های گذشته، به صنعت امنیت معرفی کرده است.

دستگاه حضور و غیاب FaceStation F2

دستگاه حضور و غیاب سوپریما (FaceStation F2) با داشتن درجه حفاظت محیطی آی پی ۶۵ (IP65) در مقابل گرد و غبار و رطوبت مقاوم بوده. به گونه‌ای که در تمام محیط‌های داخلی سرپوشیده با تنوع نوری مختلف قابلیت استفاده دارد. حضور و غیاب سوپریما یک پایانه چند حالته ترکیب اطلاعاتی با کارایی بدون رقیب در تشخیص چهره، حضور و غیاب و کنترل دسترسی است.  ظرفیت حافظه دستگاه حضور و غیاب سوپریما شگفت انگیز بوده به گونه‌ای که تعداد ۱۰۰ هزار کاربر را پوشش میدهد. این حافظه توانایی دارد ۵۰ هزار تصویر را ذخیره نماید. خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • ظرفیت کاربر چهره 50.000 و اثر انشگت 100.000 (1:N) – 100.000 (1:1)
 • شناسایی چهره در تاریکی مطلق
 • ظرفیت تردد 50.000 تصویر –000.000 متن
 • مقاوم در برابر گرد و خاک و رطوبت (IP65)
 • استفاده از الگوریتم چندگانه تشخیص چهره
 • امکان تشخیص چهره ی زنده ، استفاده از آنالیز چهره بر مبنای IR جهت جلوگیری از ورود غیر مجاز
 • با استفاده از عکس چاپ شده و همچنین نمایشگر های LCD
 • پشتیبانی از تکنولوژی فرکانس دوگانه HF( 13.56 Mhz) و  LF( 125 kHz)
 • امکان قرائت کارت هایی با پروتکل های مختلف از جمله
 • دارای USB ، خروجی شبکه، رله خروجی، درگاه سریال و ویگند
 • HID multiCLASS – (EM/HID Prox/MIFARE iCLASS/DESFire/FeliCa/NFC)
 • فاصله قرائت کارت: MIFARE/DESFire/iCLASS : 50 mm
 • mm 50 :mm, BLE 30 :EM/HID Prox/FeliCa
 • دارای پردازنده 1.4 گیگاهرتزی 4 هسته ای
 • 16 گیگابایت حافظه و رم 2 گیگابایت
 • دارای IP65
 • دارای گواهینامه های CE, FCC, KC, RoHS, REACH, WEEE
 • قابلیت ارتباط با SmartPhones از طریق بلوتوث (BLE) در سیستم های اندروید و iOS و NFC در سیستم های اندروید
 • امکان اضافه کردن ماژول تشخیص دمای بدن
 facestation f2

این دستگاه از قدرتمند ترین دستگاه های برند سوپریما می باشد که در ویدیو د ورد این محصو میردازیم.

 FaceStation 2

این دستگاه علاوه بر تشخیص چهر‌ه زنده و جلوگیری از جعل هویت، بدون در نظر گرفتن شـرایط نوری امکان احراز هویت و شـناسایی چهره‌ی کاربران را در تـاریکی مطلق و محیط‌های پرنور (شدت نور 0 الی 25000 لوکس) فراهم می‌کند. با آخرین نوآورى در بیومتریک صورت، امنیت را با سرعت و دقت بالا به کاربران ارائه مى‌دهد. با استفاده از مهندسى نور، در محیط‌هایى با شدت نور تا Lx 0-25000 کارایى مناسبى براى کاربران را نیز فراهم نموده است

دستگاه حضور و غیاب Face Station 2 بعنوان یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تشخیص چهره در جهان شناخته می شود، این دستگاه که تولید شرکت سوپریما کره جنوبی دارای دقیق ترین و سریع ترین الگوریتم تشخیص چهره می باشد. خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • افزایش سه برابری ظرفیت کاربر و سرعت نسبت به نسل قبل (3000 کاربر در ثانیه)
 • امکان شناسایی چهره در تاریکی مطلق
 • CPU 1.4GHz Quad-Core
 • سیستم عامل Android 5.0
 • ظرفیت تردد 50.000 تصویر –000.000 متن
 • ظرفیت تعداد کاربر
 • شناسایى چهره در محیط‌هاى با شدت نور از 0Lx تا 25000Lx
 • قابلیت تشخیص چهره‌ی افراد با قد 145cm تا 210cm
 • افزایش سه برابری ظرفیت کاربر و سرعت نسبت به نسل قبل (3000 کاربر در ثانیه)
 • امکان شناسایی چهره در تاریکی مطلق
 

خرید دستگاه حضور و غیاب سوپریما بسیار مقرون به صرفه است و در عین حال پرقدرتمند بودن این محصول باعث هیجان انگیز شدن آن در خرید می شود

دستگاه حضور و غیاب FaceLite

دستگاه حضور و غیاب مدل FaceLite. با آخرین نوآوری و امنیت در بیومتریک صورت، دستگاهی که سرعت و دقت بالا را ارائه میدهد.که با استفاده از مهندسی نور حتی در محیط های با شدت نور صفر تا 25000 لوکس. نیز کارایی مناسبی برای کاربران ارائه نموده است.به این معنی که با داشتن تکنولوژی مادون قرمز میتواند در زمان تشخیص چهره شدت روشنایی را تا 25000 برابر افزایش دهد.و این امکان را فراهم سازد تا در فضای بسته، تاریک و محیط باز به راحتی عملیات تشخیص چهره را انجام دهد. خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • افزایش سه برابری ظرفیت کاربر و سرعت مقایسه (۳۰۰۰ کاربر در ثانیه)
 • امکان شناسایی چهره در تاریکی مطلق
 • CPU 1.2GHz Quad-Core
 • سیستم عامل Android
 • ظرفیت تردد 50.000 تصویر –000.000 متن
 • شناسایى چهره در محیط‌هاى با شدت نور ازصفر لوکس تا 25000 لوکس
 • قابلیت خواندن کارت های EM 125 KHz و کارت های ماینر 13,56MHz
 • دارای صفحه نمایش 2 اینچی و پورت Usb
 • دارای Tamper Switch

 bio Station 2

دستگاه حضور و غیاب 2 Bio Station ترکیب تازه‌اى از تکنولوژى، همراه با طراحى زیبا، پردازشگر قدرتمند و سنسور جدید. شناسایى اثرانگشت با کیفیت عالى، کارایى مناسب‌ترى براى کاربران فراهم ساخته است. Biostaton2 با بهره‌گیرى از سیستم شناسایى لحظه‌اى و ارسال سریع اطلاعات، تطبیق پذیرى و کارایى بالایى را براى کاربران فراهم مى‌سازد. خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • پشتیبانی از تکنولوژی فرکانس دوگانه HF(13.56MHz) و LF(125KHz)
 • امکان قرائت کارت‌هایی با پروتکل‌های مختلف از جمله MIFARE, MIFARE Plus, DESFire EV1/EV2, FeliCa (iCLASS SE/SR/Seos صرفا برای مدل FS2-AWB می‌باشد.)
 • دارای پردازنده‌ی 1.4 گیگاهرتزی 4 هسته‌ای
 • دارای حافظه‌ی 8GB Flash + 1GB RAM
 • استفاده از اندروید 5
 • ظرفیت ذخیره چهره 30,000(1:1) – 4,000(1:N)
 • شناسایی چهره در تاریکی مطلق
 • سرعت تطبیق 4000 بر ثانیه
 • امکان تشخیص چهره‌ی زنده و جلوگیری از ورود غیرمجاز با عکس چاپ شده یا تصاویر روی نمایشگر
 • رنج ارتفاعی وسیع تشخیص چهره از ۱۴۵ الی ۲۱۰ سانتی‌متر
 bio Station 2

ویژگی های این محصول سوپریما بسیار در سازمان ها و شرکت ها قابل استفاده است که در این ویدیو میتوانید مشاهده کنید.

برند تایمی:

 می‌توانید با تایمی به روش‌های مختلفی، از جمله طراحی و تولید قطعات، یا فروش برند، همکاری در پروژه و توسعه برنامه‌های کاربردی صنعتی همکاری کنید. هر ساله بیش از صد مشتری از کشورهای مختلف به دیدن ما می آیند.

دستگاه حضور و غیاب Face TM F850

دستـگاه تشـخیص چـهره تایمی مدل Face TM F850، از شناسایی چهره، اثرانگشت، کارت و پین‌ کد پشتیبانی می‌کند. این دستگاه با بهره‌گیری از الگوریتم‌های پیشرفته‌ ی تشخیص چهره و دو دوربین با وضوح بالا، فرآیند شناسایی چهره و احراز هویت افراد را در کمترین زمان و با بیشترین دقت انجام می‌دهد. خرید دستگاه حضور و غیاب تایمی بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • خودآزمایی : Support
 • منبع تغذیه : DC12V
 • دوربین دو تایی HD مجهز به نور با قابلیت شناسایی در شب
 • دارای قابلیت بازکردن ضروری درب ها
 • ظرفیت چهره : ۱۵۰۰
 • ظرفیت کارت : ۵۰۰۰
 • پورت ارتباط: TCP/IP, Wifi Optional
 • امکان ورود و اطلاعات مستقیم کاربر

دستگاه حضور و غیاب f850

این محـصول پر قـدرت قابلیت های ویژه ای از جـمله قـابلیت شـناسایی در شب را دارد که در ویدیو مشاهده خواهیم کرد.

دستگاه حضور و غیاب FACE A1

دستگاه شناسایی چهره تایمی مدل Face A1، از شناسایی چهره، کارت و پین‌کد پشتیبانی می‌کند و به عنوان یک دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره برای استفاده همراه با انواع قفل‌های الکتریکی و گیت‌ های کنترل تردد کاربرد دارد.این دستگاه به کمک جدیدترین الگوریتم تشخیص چهره‌ شرکت تایمی، شناسایی چهره شخص را به سرعت و در زمان کمی انجام می‌دهد. همچنین با الگوریتم جدید تشخیص چهره تایمی TIMMY، میتوانید شناسایی چهره را سریعتر و خاص تر انجام دهید.

 • ناسایی چندگانه چهره، رمز عبور، دستگاه کارت و ترکیبی
 • داراری اسـتانداردهای ارتباطـی Rs485, TCP / IP و USB بـرای ارتبـاط مـا بیـن سـرور و کالینـت
 • شناسایی چندگانه چهره
 • قابلیت ارتباط Wiegand ورودی و خروجی هماهنگ با سیستم کنترل دسترس
 • دارای قابلیت بازکردن ضروری درب ها
 • ظرفیت کارت : ۲۰۰۰
 • دارای قابلیت کنترل گیت ها براساس سفارش مشتری

معرفی دستگاه حضور و غیاب تایمی

دستگاه حضور و غیاب تایمی مدل face a1 با قابلیت های متنوع و جذاب باعث جذب شدن مدیران سازمان به عملکرد این محصول شده…

دستگاه حضور و غیاب TM-88

دستگاه اثر انگشت TM-88 با بهره‌گیری از الگوریتم های توسعه یافته و با شناسایی سریع و دقیق به سطح پیشرفته‌ای از اثر انگشت را امکان پذیر ساخته است. همچنین این دستگاه دارای رابط USB با سرعت 10 برابر از usb معمولی است و دارای CPU بین المللی 32 بیتی DSP می باشد. خرید دستگاه حضور و غیاب تایمی بسیار مقرون به صرفه می باشد

 • منبع تغذیه : 9V
 • ظرفیت اثر انگشت : (5000optional)3000
 • توانایی دریافت IP خودکار
 • قابلیت 3G/Wifi/GPRS و ارتباط از طریق Cloud
 • ظرفیت کارت : ۱۰۰,۰۰۰
 • میزان خطا : ۰.۰۱>
 • امکان ارتباطاتی USB, RS485, IP/TCP
 • الگوریتم اثرانگشت هوشمند با راندمان جهانی

برند توسان:

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی منحصر به‌ فرد توسان (TOOSUN) با تکنولوژى روز دنیا و خلاقیت ناب ایرانى طراحى و تولید شده است. شرکت طرح و پردازش غدیر با بیش از دو دهه تجربه در حوزه‌ی سیستم‌های کنترل تردد، موفق به طراحی و تولید دستگاه‌های کنترل تردد توسان شده است. 

دستگاه کنترل تردد توسان

دستگاه منحصر به فرد توسان با تکنولوژى روز دنیا و خلاقیت ناب ایرانى طراحى و تولید شده است. بیش از ربع قرن تجربه و تخصص در زمینه تولید دستگاه‌هاى حضور و غیاب منجر به تولد دستگاهى قدرتمند و زیبا با امکاناتى وسیع گشت. اولین دستگاه حضور و غیاب تولید ایران است. که دارای صفحه کلید لمسى است

دستگاه کنترل تردد توسان

این اولین دسـتگاه کـنترل تردد تولید ایران است که صفحه کلید لمسى جهت ثبت اثر انگشت در آن جایگزین صفحه کلید هاى قدیمى می باشد. بیش از ربع قرن تجـربه و تخصص در زمینه تولید دستـگاه‌هاى کنترل تردد منجر به تولد دستگاه اثر انـگشتی قدرتمند و زیبا با امکاناتى وسیع گشت. برای خرید دستگاه حضور و غیاب کلیک کنید

دستگاه حضور و غیاب توسان

دسـتگاه حـضور و غـیاب تـوسـان ساخت کشـور عزیزمان ایران می باشد که توانسته عملکرد مطـلوبی از خود نشان دهد کـه در این ویدیو مشاهده خواهیم کرد

برند سمیتک:

اکنون سیستم تشخیص عنبیه که دقیق‌ترین فناوری بیومتریک میباشد، مقرون به صرفه‌تر از همیشه است. مجموعه محصولات سمیتک CMITECH با ارائه بالاترین سهولت استفاده، کیفیت تصویر عالی و سرعت عکاسی سریع، طیف کاملی از سیستم های پیشرفته تشخیص عنبیه را برای شناسایی ایمن در بازار جهانی پشتیبانی می کند.

دستگاه حضور و غیاب EF-45

دستگاه حضور و غیاب EF-45 ، محصولی از شرکت CMITECH کره جنوبی، نسل نوین سیستم های اسکن عنبیه با کارکردی بسیار خلاقانه و دقیق و با قابلیت اسکن هر دو چشم در یک زمان می باشد.این دستگاه دارای قابلیت تشخیص چهره نیز می باشد. که کادر روی دستگاه موقعیت و فاصله مناسب چهره را نشان می دهد. برای خرید دستگاه حضور و غیاب کلیک کنید.

 • ناسایی چندگانه چهره، رمز عبور، دستگاه کارت و ترکیبی
 • داراری اسـتانداردهای ارتباطـی Rs485, TCP / IP و USB بـرای ارتبـاط مـا بیـن سـرور و کالینـت
 • شناسایی چندگانه چهره
 • قابلیت ارتباط Wiegand ورودی و خروجی هماهنگ با سیستم کنترل دسترس
 • دارای قابلیت کنترل گیت ها براساس سفارش مشتری
 • دارای قابلیت بازکردن ضروری درب ها
 • ظرفیت کارت : ۲۰۰۰

خدمات پس از فروش

خـدمات پـس از فروش بسـیار در هـنگام خـرید دسـتگاه حضور و غیاب مهم میباشد که توضـیحات کـاملی در ایـن ویـدیو بـه صورت کامل داده شده است…

نحوه انتخاب دستگاه حضور و غیاب

قبل از خرید دستگاه های حضـور و غـیاب، پیشنهاد میشود که در مورد نحـوه انتخاب و نوع دسـتگاه های حـضور و غیاب بیشتر بدانیم…

‫14 دیدگاه ها

 1. درو بر شما

  کدام این دستگاه ها قابلیت تشخیص چهره با ماسک دارند؟

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت لطفا با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   شماره تماس :85530-021

  1. سلام و وقت بخیر
   شرکت طرح و پردازش غدیر 5سال خدمات س از فروش دارد.

  1. سلام وقت بخیر
   بسته به نوع دستگاه متفاوت است.
   برای مثال دستگاه FaceStation F2 از فاصله ی 1.5 متری قابلیت تشخیص دارد.

  1. سلام وقت بخیر
   بله،دستگاه EF-45 به صورت تخصصی دارای قابلیت تشخیص با عنبیه می باشد.

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید لطفا با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   شماره تماس :85530-021

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت و نحوه ی خرید لطفا با واحد فروش شرکت طرح و پردازش غدیر تماس بگیرید.
   شماره تماس :85530-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا