سازمانها و شرکت ها در فرایندهای داخل سازمان و سرعت بخشیدن انجام عملیات بسیار مانند ثبت حضور و غیاب کارکنان، محاسبه ساعت کار و تعیین شیفت ها و غیره نیاز به یک دستگاه حضور و غیاب جامع و کاربردی دارند. بنابراین حضور دستگاه ها و نرم افزار های سازمان یافته برای سرعت بخشیدن به روال اداری و کاهش مصرف کاغذ بسیار ضروری و مفید است

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب سوپریما Biostation l2 یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های سوپریما است که کارایی دوگانه حضور و غیاب و کنترل تردد را پشتیبانی می کند همچنین از دیگر قابلیت های مهم این دستگاه، میتوان به قابلیت تشخیص بافت زنده نیز اشاره کرد.

تشخیص اثر انگشت زنده

دستگاه حضور و غیاب سوپریما مدل bio station l2 داراى تکنولوژى جدید و پیشرفته تشخیص بافت اثرانگشت زنده (LFD) می باشد. این فناوری زنده بودن و غیر طبیعی بودن اثر انگشت را با استفاده از نور مادون قرمز تجزیه و تحلیل میکند.

بسیار کار آرمد

دستگاه حضور و غیاب سوپریما در وزارت‌خانه‌ها ،شرکت‌های خصوصی و دولتی، سازمان‌ها، هتل‌ها و مجتمع‌های مسکونی ، موسسات مالی، صنایع مختلف ، مجتمع‌های تجاری، مغازه‌ها، برگزارکنندگان رویدادها و همایش‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پردازنده قدرتمند

در این دستگاه از پردازنده قدرتمند 1.2GHz Quad Core استفاده شده است . همینطور این دستگاه دارای حافظه 256MB RAM + 2GB Flash می باشد . امکان ثبت اطلاعات 500.000 کاربر و ذخیره نمودن 5.000.000 رکورد تردد را دارد.

دیگر ویژگی ها

صفحه نمایش 2 اینچ رنگى | CPU 1.2GHz Quad-Core | تقویت سنسور اثرانگشت و الگوریتم 1 میلیون لاگ متنى | ظرفیت اثرانگشت 200,000(1:N) و 1,000,000(1:1) | ظرفیت کاربر 100,000(1:N) و 500,000(1:1)

 

دستگاه BioStation L2 را می‌توان نسل جدید دستگاه حضور و غیاب مبتنی بر اثر انگشت  BioLite Net دانست. در این دستگاه بر خلاف دستگاه حضور و غیاب BioLite Net چهار کلید عملیاتی جهت ثبت ترددهای روزانه مانند مرخصی ساعتی تعبیه شده است. 

 همین‌طور استفاده از صفحه نمایش رنگی 2 اینچی یکی از ویژگی‌های این دستگاه نسبت به BioLite Net به شمار می‌آید.

 صفحه کلید تاچ علاوه بر سهولت کار کردن با این دستگاه توانسته جلوه خاصی به این دستگاه  حضور و غیاب ببخشد.

مشاهده فیلم آموزشی

فرم ثبت سفارش

نام*
نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

در این قسمت به سوالات پر تکرار کاربران در مورد دستگاه حضور و غیاب سوپریما می پردازیم.

1. میخواهیم دستگاه در نرم افزار امین تعریف کنیم، اما ارور کد فعالسازی غیرمجاز است داده می شود.

با 85530 داخلی 220 تماس بگیرید.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها