سازمانها و شرکت ها در فرایندهای داخل سازمان و سرعت بخشیدن انجام عملیات بسیار مانند ثبت حضور و غیاب کارکنان، محاسبه ساعت کار و تعیین شیفت ها و غیره نیاز به یک دستگاه حضور و غیاب جامع و کاربردی دارند. بنابراین حضور دستگاه ها و نرم افزار های سازمان یافته برای سرعت بخشیدن به روال اداری و کاهش مصرف کاغذ بسیار ضروری و مفید است

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تایمی مدل TFS 70، یک دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با قابلیت پشتیبانی از اثر انگشت، کارت و پین‌کد می‌باشد که برای حفظ امنیت و کنترل ورود و خروج افراد در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قابلیت اتصال به قفل‌های الکتریکی و گیت های حضور و غیاب را دارد.

استاندارد و دسترسی ها

دستگاه حضور و غیاب تایمی مدل TSF 70 دارای پشتیبانی از Wiegand برای ترکیب با کنترل کننده دسترسی است. همچنین دارای استاندارد های TCP/IP، RS485، USB برای ارتباط با کامپیوتر و سرور می باشد.

صفحه نمایش

دستگاه حضور و غیاب تایمی دارای صفحه کلید لمسی است. که دارای قابلیت روشنایی صفحه کلید به جهت استفاده‌ ی راحت کاربران در نور کم و شب‌ها می باشد. همچنین دارای قابلیت Two Door Interlock است

ثبت حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تایمی دارای قابلیت پشتیبانی از شناسایی اثر انگشت و کارت می باشد که سنسو اثر انگشت آن دارای 500 Dip، برای شناسایی اثرانگشت در محیط‌های خشک یا تابش نور مستقیم آفتاب می باشد.

دیگر ویژگی ها

همراه با مدیریت نرم افزار برای حضور و غیاب و کنترل دسترسی. | صفحه کلید روشن برای کارکرد و استفاده راحت تر در شب. | نرم افزار و کیت توسعه نرم افزار رایگان. | عملکرد قفل دو درب:  در A باز، درب B بسته.

این محصول یک سیستم کنترل دسترسی بیومتریک شبکه ای است که دارای عملکردهای کنترل دسترسی پایدار و قوی در کنار هم میباشد. همچنین با الگوریتم برتر برای اطمینان از سرعت بالای شناسایی، مناسب همه شرکت ها و ساختمان ها میباشد.

دستگاه اثر انگشتی تایمی مدل TFS 70، یک دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با قابلیت پشتیبانی از اثر انگشت، کارت و پین‌کد می‌باشد .

دستگاه حضور و غیاب تایمی مدل TFS 70  از سری دستگاه های با قابلیت اثر انگشت ، کارت و رمز میباشد. ظرفیت این دستگاه ۳۰۰۰ نمونه اثر انگشت و ۳۰۰۰ کارت است.

مشاهده فیلم آموزشی

فرم ثبت سفارش

نام*
نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

در این قسمت به سوالات پر تکرار کاربران در مورد دستگاه حضور و غیاب تایمی می پردازیم.

1. عدم توانایی ثبت تردد با دستگاه و انتقال آن به نرم افزار امین

احتمالا مشکل کاربری هست. نیاز به آموزش دارند.

2. پسورد دستگاه فراموش شده است از این رو تنظیمات شبکه قابل تنظیم نیست و نمی توان به سیستم امین متصل شود

باید به واحد تعمیرات بیاید و رمز مدیر برداشته شد.

3. دستگاه نو به برق زده شده بوق ممتد میزند

به تعمیرات ارسال شود.

4. کلید عملیاتی می توان تعریف کرد یا نه

دو تا کلید میتوان تعریف کرد.

5. تنظیمات ip دستگاه و ارتباط با نرم افزار

آموزش کامل در سایت موجود است.

6. هیچ کدام از کلید عملیت های مرخصی و ماموریت در آن عمل نمیکند

در دستگاه ورود و خروج ثبت شده. میتوان آن ها را مرخصی و ماموریت لحاظ کرد اما در نرم افزار هندل میشود.

7. موقع تخلیه با فلش خطا می دهد

باید ببینیم خطا چیه. احتمالا باید فلش عوض شود.
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها