سازمانها و شرکت ها در فرایندهای داخل سازمان و سرعت بخشیدن انجام عملیات بسیار مانند ثبت حضور و غیاب کارکنان، محاسبه ساعت کار و تعیین شیفت ها و غیره نیاز به یک دستگاه تشخیص چهره جامع و کاربردی دارند. بنابراین حضور دستگاه ها و نرم افزار های سازمان یافته برای سرعت بخشیدن به روال اداری و کاهش مصرف کاغذ بسیار ضروری و مفید است

دستگاه حضور و غیاب Face Station کامل ترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است که دارای دو دوربین تشخیص چهره و امکان کارت زنی با اسکن سه بعدی می باشد. دستگاه حضور و غیاب FaceStation برای شناسایی چهره 25 نقطه از صورت را جهت شناسایی استفاده می کند.

احراز هویت بدون تماس

دستگاه حضور و غیاب FaceStation در ایده ایجاد بیومتریک مناسب ساخته شده است. روش احراز هویت این محصول بدون تماس با ترکیب استفاده از سنسور مجاورت داخلی و فن آوری انعطاف پذیر سوپریما صورت می گیرد. 

امنیت بالا

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل FaceStation دارای دوربین تشخیص چهره با قابلیت ویژه تمایز چهره و ثبت تصویر چهره کاربران می باشد که با اسکن فواصل استخوان بندی صورت امنیت احراز هویت را بسیار افزایش می دهد.

اطلاعات سخت افزاری

دستگاه تشخیص چهره مدل FaceStation دارای صفحه نمایش لمسی ضدخش و مستحکم ۴.۳ اینچ تمام رنگی و بپردازشگر آن مختص تشخیص چهره (1.1GHZ DSP) و جهت کاربری دستگاه (MHZ RISC667) می باشد.

 

دیگر ویژگی ها

سیستم حضور و غیاب با قابلیت ثبت چهره و اثر انگشت | حالات عملكرد: تشخیص چهره / کارت / کد / تشخیص چهره | ارتباطات: رایانه USB2.0 ، RS232 | شبکه WLAN ، LAN (PoE) ، RS485 (اختياري) | کنترل تردد رله ، Wiegand ، TTL I/O

این دستگاه علاوه بر تشخیص چهر‌ی زنده و جلوگیری از جعل هویت، بدون در نظر گرفتن شرایط نوری امکان احرازهویت و شناسایی چهره‌ی کاربران را در تاریکی مطلق و محیط‌های پرنور (شدت نور 0 الی 25000 لوکس) فراهم می‌کند.

با آخرین نوآورى در بیومتریک صورت، امنیت را با سرعت و دقت بالا به کاربران ارائه مى‌دهد. با استفاده از مهندسى نور، در محیط‌هایى با شدت نور تا Lx 0-25000 کارایى مناسبى براى کاربران را نیز فراهم نموده است

دستگاه حضور و غیاب Face Station 2 بعنوان یکی از پیشرفته ترین دستگاه های تشخیص چهره در جهان شناخته می شود، این دستگاه که تولید شرکت سوپریما کره جنوبی دارای دقیق ترین و سریع ترین الگوریتم تشخیص چهره می باشد.

مشاهده فیلم آموزشی

فرم ثبت سفارش

نام*
نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

در این قسمت به سوالات پر تکرار کاربران در مورد دستگاه حضور و غیاب سوپریما می پردازیم.

1. تنظیمات دستگاه بعد ریست دچار مشکل شده

احتمالا فکتوری دیفالت شده و باید دوباره تنظیمات را ست کنند.